Gunship Battle

ADDLER & ABILITIY’LER

Gunship Cannon
Kendi gemimizde 4 adet bulunmakta olan cannon lar, karşı tarafın gemisini indirmekte kullanacağımız tek alet. Cannonlar combo point sistemine azıcık benzeyen heat sistemi ile çalışıyor. İlk skill normal damage vurup 1 heat verirken, 2. skill bütün heat inizi götürüp damage + heat sayısı başına ekstra damge vuruyor. Eğer heat seviyeniz 100 e gelirse cannon lar bir süre kullanılamıyor. .

Cannon Blast

1000 Siege damage vurur ve 6-10 heat verir.

Incinerating Blast

1000 Fire damage vurur ve kullandığınızda bulunan heat sayısı kadar ekstra fire damage vurur. Bütün heat i kullanır.

Muradin Bronzebeard

Karşı tarafın gemisinde bulunan Muradin, ağır vurması ve stacklanan damage buffı alması nedeniyle tanklanmalıdır.

Battle Fury: Muradin in bütün damage ını 20 saniyeliğine %10 arttırır ve stacklenir. Muradin her vurduğunda stack artar ve buff süresi refreshlenir.

Cleave

Adındanda anlaşılacağı üzere önündeki targetlere Alan dmg vurur.

Karşı tarafın gemisi her %25 hp kaybettiğinde çıkan sorcerer lar, kendi gemimizin cannon larını dondurur. Mage gemiye zıplayan dps  tarafından hemen kesilmesi gerekir. Kesilince cannon lar eski haline döner.

TAKTİK

-Gunship Battle a aracımızdaki goblinden jet-pack lerimizi alarak başlıyoruz. Gerek Sergeant ın whirlwind inden gerek range dps in karşı gemiye yardım edebilme özelliğinden dolayı, melee karşı gemiye uçuyor. Melee nin yanında bir tank Muradin i tanklamak için gidiyor.

Alliance Gemisi
Alliance gemisine uçan tank Muradin i alıp hemen arkasını raide döndürüyor. Muradin ‘in olduğu taraftan gemiye atlanmaması gerekiyor. Gemiye atlayan dps  Mage yi öldürmelidir. Stacklanan bufflar yüzünden nekadar hızlı ölüm, okadar sağlıklı raid gidişatı. Muradin in stacklanan buff ı dolayısı ile tankın aldığı damage çok artınca, karşı gemideki herkes tekrar jet-pack leri kullanarak Horde gemisine dönüyor ve buff ın bitmesini bekliyor. Bitince tekrar uçup herşey baştan.

Fight karşı tarafın gemisinin hp sinin bitmesi ile son buluyor.

Leave a comment